Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzeba zadbać o parking przy dworcu PKP

Trzeba zadbać o parking przy dworcu PKP

Opublikowano:

Po zimie na parkingu przed dworcem kolejowym w Trzebini pojawiły się ubytki w nawierzchni, które trzeba jak najszybciej załatać.

Na problem podczas marcowej sesji Rady Miasta Trzebini zwrócił uwagę Paweł Jasic – trzebiński radny i zarazem przewodniczący Rady Osiedla Salwator.

Paweł Jasic zwrócił się z prośbą do trzebińskich władz miasta o wypełnienie ubytków w nawierzchni parkingu, który został wykonany z tzw. destruktu asfaltowego. Jednocześnie zwrócił uwagę, że poprzednia naprawa parkingu miała miejsce przed Światowymi Dniami Młodzieży w ubiegłym roku.

Trzeba zaznaczyć, że w dni powszednie z parkingu korzysta naprawdę wielu kierowców zarówno z Trzebini jak i z ościennych gmin, a dziury w nawierzchni utrudniają zmotoryzowanym jazdę po placu.

(RS)

Na zdjęciu parking przez dworcem kolejowym w Trzebini. Stan z niedzieli 9 kwietnia 2017 roku.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij