Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Wydłużona abolicja wodociągowa i kanalizacyjna

Wydłużona abolicja wodociągowa i kanalizacyjna

Opublikowano:

Zarząd Rejonowego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Chrzanowie przedłużył możliwość legalizacji niezgłoszonych dotąd przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych.

Można to uczynić do 30 czerwca 2017 roku. Wystarczy zgłosić się w siedzibie przedsiębiorstwa przy ulicy Jagiellońskiej 8 w Chrzanowie i wypełnić odpowiedni wniosek. Dodatkowe informacje na ten temat można uzyskać telefonicznie pod numerami: 32 623-96-14 i 32 623-32-32.

Pod koniec kwietnia było już 76 osób, które postanowiły skorzystać z abolicji i zalegalizować przyłącza wodociągowe bądź kanalizacyjne, które były dotychczas użytkowane bez zawarcia stosownej umowy. A ponieważ wciąż zgłaszali się nowi chętni, by to uczynić, to też zarząd chrzanowskiego RPWiK zdecydował o przedłużeniu możliwości legalizacji przyłączy do 30 czerwca 2017 roku.

Warto skorzystać z tej możliwości, by nie ponosić w przyszłości kar za nielegalne korzystanie z sieci. Tym bardziej, że już w najbliższych tygodniach chrzanowskie RPWiK rozpocznie systematyczne kontrole w tym zakresie.

W Gminie Trzebinia pierwsze kontrole dotyczące legalności korzystania z sieci wodociągowej i kanalizacyjnej przedsiębiorstwo planuje przeprowadzić w Dulowej oraz w Psarach.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij