Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zespół do spraw Akcji Zima czuwa

Zespół do spraw Akcji Zima czuwa

Opublikowano:

Dla mieszkańców Gminy Trzebinia obawiających się negatywnych skutków zimy mamy dobrą wiadomość. Od kilku tygodni w naszej gminie czuwa powołany przez burmistrza Gminny Zespół Koordynacyjny ds. Akcji Zimowej.

Zespół został powołany przez burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka zarządzeniem z dnia 31 października 2016 roku.

Przewodniczącą zespołu jest Krystyna Barbara Siemek – zastępca burmistrza Trzebini, a zastępcą przewodniczącej Agnieszka Malczyk – naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta w Trzebini. Ponadto w skład zespołu jako jego członkowie wchodzi jeszcze dwóch naczelników z Urzędu Miasta w Trzebini oraz komendant Zarządu Oddziału Miejsko-Gminnego OSP w Trzebini.

– Do zadań zespołu należy koordynacja całością Akcji Zima na terenie miasta i gminy Trzebinia oraz uzgadnianie planów działania poszczególnych administratorów dróg i przewoźników publicznych, koordynacja współdziałania poszczególnych jednostek odpowiedzialnych za przejezdność dróg i sprawność komunikacji i transportu oraz służb komunalnych, przygotowanie niezbędnych decyzji i koordynacja działań administracyjnych w razie powstania klęski żywiołowej – czytamy w zarządzeniu podpisanym przez Adama Adamczyka, burmistrza Trzebini.

Burmistrz zobowiązał ponadto Gminny Zespół Koordynacyjny ds. Akcji Zimowej do bieżącej współpracy przy realizacji wspomnianych zadań z kierownictwem Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie oraz wyznaczonymi przedstawicielami Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Chrzanowie i Komisariatu Policji w Trzebini.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij