Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Mateusz Juszczak bezkonkurencyjny w Czechach

Mateusz Juszczak bezkonkurencyjny w Czechach

Opublikowano:

Z bardzo dobrej strony zaprezentowała się ekipa Klubu Sportowego Victoria Trzebinia podczas mityngu Youth Athletics Indoor Ostrawa III w Czechach.

Zawody odbyły sie 20 lutego 2020 roku, a wystartowało w nich czterystu zawodników z Czech, Słowacji i Polski. Trzebiński klub reprezntowali: Mateusz Juszczak, Kamil Petka, Martyna Śledzińska, Julia Jaśkaczek oraz trenerka Ewa Sierka.

– Najlepiej z naszych zawodników spisał się Mateusz Juszczak, który w skoku wzwyż nie miał sobie równych i zajął pierwsze miejsce, uzyskując wynik 1,78 metra i poprawiając zarazem swój rekord życiowy – relacjonuje Ewa Sierka.

– Z kolei Julia Jaśkaczek zajęła trzecie miejsce w biegu na 1500 metrów, uzyskując wynik 5:59.42 – dodaje Ewa Sierka.

Natomiast Kamil Petka był siódmy w pchnięciu kulą z wynikiem 10.34 metra (poprawił tym samym swój rekord życiowy w tej konkurencji o ponad 2 metry), a Martyna Śledzińska zdobyła dziewiątą pozycję w pchnięciu kulą z wynikiem 8.32 metra.

(RS)

Na zdjęciu ekipa Klubu Sportowego Victoria Trzebinia w czeskiej Ostrawie. Od lewej stoją: Mateusz Juszczak i Martyna Śledzińska. W przyklęku od lewej: Kamil Petka, Ewa Sierka i Julia Jaśkaczek. Fot.: Archiwum KS Victoria Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij