Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Na rolkach i rowerach wokół Zalewu Chechło

Na rolkach i rowerach wokół Zalewu Chechło

Opublikowano:

Niezwykła impreza rekreacyjna szykuje się w niedzielę 9 października 2016 roku nad malowniczym Zalewem Chechło w Trzebini.

W tym dniu z inicjatywy Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia oraz Uczniowskiego Klubu Sportowego „Szóstka” Trzebinia nad wspomnianym zalewem odbędzie się wyścig rolkowo-rowerowy.

– Do udziału w tej niecodziennej imprezie zapraszamy kobiety i mężczyzn w wieku od czternastu lat wzwyż. Każdy według własnego uznania będzie mógł wystartować na odpowiednim dla siebie dystansie, liczącym pięć, dziesięć lub piętnaście kilometrów – mówi Tadeusz Adamczak, przewodniczący Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia.

Uczestnicy zawodów zostaną podzieleni na sześć grup wiekowych. Obejmą one: kobiety i mężczyzn w wieku 14-19 lat, kobiety i mężczyzn w wieku 20-29 lat, kobiety i mężczyzn w wieku 30-39 lat, kobiety i mężczyzn w wieku 40-49 lat, mężczyzn w wieku 50-59 i kobiety w wieku 50 lat i starsze, mężczyzn w wieku 60 lat i starszych.

Na zgłoszenia uczestników organizatorzy czekają do dnia 7 października 2016 roku.

– Każdy z uczestników wyścigu otrzyma pakiet startowy, a najlepsi w poszczególnych kategoriach mogą liczyć na nagrody i pamiątkowe medale – zachęca Tadeusz Adamczak.

Więcej informacji na temat imprezy znajdą Państwo na stronie Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia pod adresem: http://www.wspolnatrzebinia.pl

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij