Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Pora ubiegać się o sportowe stypendia

Pora ubiegać się o sportowe stypendia

Opublikowano:

Do 5 sierpnia 2016 roku kluby sportowe mogą składać w Urzędzie Miasta w Trzebini wnioski o przyznanie stypendiów sportowych dla zawodników, którzy osiągają wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Zasady ubiegania się i przyznawania tego rodzaju świadczeń reguluje uchwała Rady Miasta Trzebini z dnia 28 czerwca 2016 roku w sprawie warunków i trybu przyznawania stypendiów sportowych oraz nagród i wyróżnień dla zawodników, trenerów i działaczy za wysokie wyniki we współzawodnictwie sportowym.

Wspomniana uchwała wraz z załącznikami jest dostępna dla zainteresowanych osób na stronie internetowej Gminy Trzebinia pod adresem: www.trzebinia.pl

Informacje na temat stypendiów można ponadto uzyskać w Referacie Sportu i Turystyki Urzędu Miasta w Trzebini przy ulicy Narutowicza 10.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij