Poniedziałek, 26 lutego 2024 | Aleksandra, Mirosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sportowa rywalizacja zrodziła wiele radości

Sportowa rywalizacja zrodziła wiele radości

Opublikowano:

Blisko dwustu uczniów ze szkół podstawowych i gimnazjalnych wzięło udział w I Mistrzostwach Gminy Trzebinia i Powiatu Chrzanowskiego w Lekkiej Atletyce.

Impreza została zorganizowana w niedzielę 21 maja 2017 roku na obiektach sportowych przy Szkole Podstawowej w Dulowej koło Trzebini. Jej organizatorem był Klub Sportowy Victoria Trzebinia, a głównym sponsorem Orlen Południe.

Do sportowej rywalizacji stanęły reprezentacje Szkoły Podstawowej nr 3 w Trzebini, Szkoły Podstawowej nr 6 w Trzebini, Szkoły Podstawowej w Płokach, Szkoły Podstawowej w Psarach, Szkoły Podstawowej w Młoszowej, Szkoły Podstawowej w Myślachowicach, Gimnazjum nr 1 w Trzebini, Gimnazjum nr 2 w Trzebini, Dziennego Ośrodka Młodzieżowego – „Domu w Gaju”, dwie drużyny Klubu Sportowego Victoria Trzebinia oraz ekipy z Chrzanowa, Krzeszowic, Olkusza i Zatora.

Młodzi lekkoatleci rywalizowali w konkurencjach obejmujących biegi na 60, 600 i 1000 metrów, sztafetę 4 x 200 metrów, skok w dal, skok wzwyż i rzut piłką lekarską.

Zwycięzcy wspomnianych konkurencji w poszczególnych kategoriach wiekowych otrzymali pamiątkowe medale oraz drobne nagrody ufundowane przez organizatorów i sponsorów zawodów.

– Miło było patrzeć na pełne radości twarze dzieci i młodzieży, uczestniczącej w zawodach lekkoatletycznych, które oprócz samej rywalizacji sportowej były również okazją do świetnej zabawy. To utwierdza mnie w przekonaniu, że warto organizować u nas takie imprezy. Dlatego już myślimy o organizacji w Trzebini we wrześniu bieżącego roku kolejnych zawodów lekkoatletycznych – mówi Ewa Sierka, prezes Klubu Sportowego Victoria Trzebinia i zarazem pomysłodawczyni imprezy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij