Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzebinianie na podium w Oświęcimiu

Trzebinianie na podium w Oświęcimiu

Opublikowano:

Młodzi piłkarze reprezentujący Akademię Piłkarską Miejskiego Klubu Sportowego Trzebinia Siersza zostali wicemistrzami halowego turnieju piłki nożnej „D&R” Cup 2017 w Oświęcimiu w kategorii młodzików.

Turniej został rozegrany 15 stycznia 2017 roku, a wystąpiło w nim sześć zespołów z województwa małopolskiego i śląskiego. Obok AP MKS Trzebinia Siersza do rozgrywek przystąpiły: Karol Wadowice, Unia I Oświęcim, Gol Bieruń Nowy, Unia II Oświęcim oraz Fablok Chrzanów.

W pierwszym meczu młodzi trzebinianie ulegli 0:3 ekipie z Wadowic. W kolejnym pojedynku nasz zespół pokonał Gola Bieruń Nowy 2:1 po bramkach Kalinowskiego i Duleby. Trzeci pojedynek to zwycięstwo trzebinian nad Unią I Oświecim 2:0 dzięki celnym strzałom oddanym przez Kalinowskiego i Małochę. Dwubramkowe zwycięstwo ekipa z Trzebini odnotowała również nad Fablokiem Chrzanów, a na listę strzelców w tym meczu wpisali się Kalinowski i Duleba. W ostatnim pojedynku nasi piłkarze rozgromili Unię II Oświęcim 4:1. Dwa gole w tym meczy zdobył Duleba, a po jednej bramce dołożyli Krzywda i Popiela.

Ostatecznie zwycięzcą turnieju zostali młodzicy Karola Wadowice (12 punktów, bramki: 10:2), których w trakcie zawodów zagrzewała do walki głośna grupa kibiców-rodziców z bębnem i flagami. Na miejscu drugim uplasowała się AP MKS Trzebinia Siersza z 12 punktami i bilansem bramkowym 10:4. Miejsce trzecie zajęła Unia I Oświęcim (7 punktów, bramki 6:7). Kolejne miejsca zajęły: Gol Bieruń Nowy (6 punktów, bramki 5:6), Unia II Oświęcim (4 punkty, bramki 2:8), Fablok Chrzanów (3 punkty, bramki 2:7).

AP MKS Trzebinia SierszaKozłowski, NoworytaWojas, Małocha, Duleba, Bieniek, Pucia, Kalinowski, Strycharski Krzywda, Popiela, Cząstka. Trener: Kacper Ślusarek.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij