Piątek, 01 marca 2024 | Antoniego, Radosława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Trzebinianki wystąpią na mistrzostwach świata!

Trzebinianki wystąpią na mistrzostwach świata!

Opublikowano:

Aż trzy zawodniczki Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia zostały powołane do reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata Juniorek w Unihokeju w Szwajcarii.


Międzynarodowe zawody zostaną przeprowadzone w St. Gallen oraz w Herisau w dniach od 2 do 6 maja 2018 roku.

Do dwudziestoosobowej reprezentacji naszego kraju zostały powołane trzy zawodniczki z Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego ”Trzebinia”. Są to: Maja Masztaler, Magdalena Michaliszyn i Patrycja Ludwiczak.

– Polska reprezentacja U19 znajduje się w najwyższej dywizji A. W grupie zmierzymy się z Finlandią, Szwajcarią i Słowacją – informuje Paweł Raj, trener trzebinianek i zarazem prezes Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia.

Mecze z Mistrzostw Mistrzostwa Świata Juniorek w Unihokeju w Szwajcarii będzie można śledzić na oficjalnych kanałach You Tube: IFF Channel 1 oraz IFF Channel 2.

Warto przypomnieć, że dwa lata temu na unihokejowych mistrzostwach świata w Kanadzie nasza reprezentacja zajęła szóste miejsce.

(RS)

Na zdjęciu zespół unihokeistek Parafialnego Uczniowskiego Klubu Sportowego Trzebinia, który w kwietniu 2018 roku zdobył wicemistrzostwo Polski w unihokeju w kategorii juniorek starszych. Fot.: Archiwum PUKS Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij