Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Dobra kamera potrzebna w centrum Młoszowej

Dobra kamera potrzebna w centrum Młoszowej

Opublikowano:

Bożena Adamczyk – sołtys Młoszowej i zarazem gminna radna zwróciła się do władz Gminy Trzebinia z prośbą o zamontowanie w centrum sołectwa nowoczesnej kamery monitoringu miejskiego.


– Przy skrzyżowaniu drogi krajowej nr 79 – ulicy Krakowskiej z ulicami: Szembeka i Florkiewicza w centrum Młoszowej jest zamontowana kamera monitoringu miejskiego, ale obraz z tej kamery jest bardzo słabej jakości. Nie sposób z niego odczytać tablic rejestracyjnych przejeżdżających samochodów czy rozpoznać twarzy kierowcy – zwróciła uwagę gminnych władz Bożena Adamczyk podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini.

– Skrzyżowanie to jest bardzo niebezpieczne, bo dochodzi na nim do wielu kolizji i wypadków. Były tam już w ostatnich latach trzy wypadki śmiertelne, a niedawno przejeżdżający tamtędy z nadmierną prędkością samochód omal nie potrącił młodego rowerzysty. Dlatego bardzo proszę o wymianę starej nieefektywnej kamery na nowe urządzenie lepszej jakości – zaapelowała do władz gminy Bożena Adamczyk.

(RS)

Na zdjęciu niebezpieczne skrzyżowanie ulic: Krakowskiej, Florkiewicza i Szembeka w centrum Młoszowej (Fot.: Robert Siwek 2016).

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij