Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Poprawią nawierzchnię drogi w Górach Luszowskich

Poprawią nawierzchnię drogi w Górach Luszowskich

Opublikowano:

Powiatowy Zarząd Dróg w Chrzanowie wykona prace mające na celu poprawę nawierzchni drogi powiatowej – ulicy Stojałowskiego w Górach Luszowskich.


Z wnioskiem w tej sprawie do zarządcy drogi z początkiem lutego bieżącego roku wystąpił Marian Kokoszka – przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

– W odpowiedzi na Pana pismo z 7 lutego 2018 roku w sprawie złego stanu technicznego odcinka drogi powiatowej – ulicy Stojałowskiego w Górach Luszowskich od posesji 79 do 84 uprzejmie informuję, że dokonano oględzin w terenie. Zarządca drogi w okresie wiosenno-letnim bieżącego roku wykona poprawę nawierzchni drogi na wspomnianym odcinku polegającą na uzupełnieniu ubytków z zastosowanie frezu asfaltowego – czytamy w odpowiedzi podpisanej przez Grzegorza Żuradzkiego, dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie.

(RS)

Na zdjęciu widok z Gór Luszowskich na Osiedle Siersza.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij