Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Potrzebny człowiek do prac porządkowych

Potrzebny człowiek do prac porządkowych

Opublikowano:

O przydział osoby do prac społecznie użytecznych na Osiedlu Energetyków zaapelował jego przewodniczący – Antoni Głowacz.


– Nasze osiedle po zimie jest zaniedbane, dlatego przydałby się nam pracownik do prac społecznie-użytecznych, który zadbałby o porządek. Skoro Gaj, Gaj Zacisze czy Siersza takich pracowników otrzymały, to prosiłbym o skierowanie takiej osoby także na nasze osiedle – zaapelował Antoni Głowacz – przewodniczący Rady Osiedla Energetyków podczas kwietniowej sesji Rady Miasta Trzebini.

– Jeśli tylko będzie taka możliwość, to nie widzę przeszkód, by na Osiedle Energetyków takiego pracownika skierować – zadeklarował Grzegorz Żuradzki, pełniący funkcję burmistrza Trzebini.

Przypomnijmy, że prace społecznie-użyteczne są organizowane w Gminie Trzebinia od wielu lat, a ich tegoroczna edycja ruszyła w kwietniu. Ich celem jest organizacja czasowego zatrudnienia dla osób długotrwale bezrobotnych, które w zamian za otrzymywane wynagrodzenie wykonują drobne prace porządkowe i konserwatorskie na rzecz trzebińskich osiedli i sołectw.

(RS)

Na zdjęciu fragment Osiedla Energetyków.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij