Czwartek, 21 września 2023 | Jonasza, Mateusza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Z osiedli i sołectw > W Psarach powitają wakacje na Łąkawcu

W Psarach powitają wakacje na Łąkawcu

Opublikowano:

W najbliższy poniedziałek 4 lipca 2016 roku na terenach rekreacyjnych położnych na urokliwym psarskim Łąkawcu odbędzie VII Powitanie Wakacji. Impreza adresowana przede wszystkim do najmłodszych rozpocznie się o 16.00.

W programie przewidziano między innymi gry i zabawy prowadzone przez pracowników Wiejskiego Domu Kultury w Psarach, konkurs łuczniczy, prezentację rycerzy Bractwa Rycerskiego Ziemi Lipowieckiej, grę terenową dla dzieci, pokaz ratowniczy w wykonaniu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Chrzanowie oraz degustację miodów trzebińskich pszczelarzy. Specjalną atrakcją będzie możliwość przejażdżki na kucykach dla dzieci.

– Impreza ma na celu promocję pięknego zakątka jakim jest psarski Łąkawiec i jest otwarta dla wszystkich, także dla osób spoza naszego sołectwa. Zapraszamy serdecznie dzieci wraz z rodzicami i jednocześnie zachęcamy do skorzystania z przeszkolenia w zakresie udzielania pierwszej pomocy nad wodą, co może być przydatne podczas kolejnych wakacyjnych tygodni – zachęca Tomasz Piszczek ze Stowarzyszenia Nasze Psary.

Organizatorami imprezy są: Stowarzyszenie Nasze Psary oraz Trzebińskie Centrum Kultury – Wiejski Dom Kultury w Psarach. Ponadto współpracą przy jej organizacji służą: Fundacja „Wesoły Smoczek”, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe w Chrzanowie, Parafialny Uczniowski Klub Sportowy Młoszowa i Trzebińskie Koło Pszczelarzy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij