Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Zaprosili starostę oraz dyrektora PZD

Zaprosili starostę oraz dyrektora PZD

Opublikowano:

Rada Osiedla Siersza zaprosiła na najbliższe swoje posiedzenie starostę chrzanowskiego – Janusza Szczęśniaka oraz dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Chrzanowie – Grzegorza Żuradzkiego.


Otwarte dla mieszkańców osiedla zebranie odbędzie się w środę 7 lutego 2018 roku o godz. 17.00 w Willi NOT przy Grunwaldzkiej 108 w Sierszy.

Zaplanowane do poruszenia tematy z zaproszonymi gośćmi to między innymi.: sprawa przyszłości budynku po byłym Liceum Ogólnokształcącym w Sierszy, opinia starostwa w sprawie planów poszerzenia piaskowni, planowane inwestycje i remonty na drogach powiatowych oraz sprawa planowanego połączenia drogowego pomiędzy autostradą A4 a drogą krajową nr 94 w relacji Kraków – Olkusz – Katowice.

– Zapraszamy mieszkańców Sierszy zainteresowanych lokalnymi sprawami do przyjścia na zebranie. Będziemy mogli zadać gościom pytania dotyczące naszego osiedla jak i zadań planowanych do realizacji przez powiat – zachęca Marian Kokoszka, przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

(RS)

Na zdjęciu Willa NOT w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij