Wtorek, 25 czerwca 2024 | Łucji, Wilhelma
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Targi na Rynku to świetny pomysł

Targi na Rynku to świetny pomysł

Opublikowano:

W ostatnią sobotę maja uczestniczyłem w niecodziennej, a zarazem bardzo ciekawej i pożytecznej imprezie na trzebińskim Rynku, jaką były Targi Grzewcze zorganizowane przez Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia.

Do udziału w trzebińskich targach zgłosiło się kilkanaście firm, głównie producentów nowoczesnych i ekologicznych urządzeń grzewczych jak i ekologicznych oraz alternatywnych paliw.

Mimo, że tego rodzaju targi na trzebińskim Rynku zostały zorganizowane po raz pierwszy, to zainteresowanie nimi było całkiem spore – przede wszystkim ze strony tych mieszkańców, którzy myślą o wymianie starych, nieekologicznych i paliwożernych urządzeń grzewczych.

To zaś świadczy o tym, że taka inicjatywa była w Trzebini potrzebna i że dobrze wpisuje się ona w działania służące ochronie środowiska w naszej gminie.

Wielkim atutem targów była możliwość bezpośredniego porozmawiania z wystawcami, a w niektórych przypadkach nawet z producentami prezentowanych urządzeń. Można było nie tylko usłyszeć informacje o zaletach poszczególnych urządzeń, paliw czy rozwiązań technicznych, ale i zadać konkretne pytania z tym związane i usłyszeć na nie odpowiedź, co nie zawsze jest możliwe w dużych marketach i składach budowlanych.

Ponadto osoby, które przyszły na Targi Grzewcze na trzebiński Rynek mogły na miejscu u przedstawiciela trzebińskiego magistratu dopytać o możliwość uzyskania dotacji do montażu ekologicznych grzewczych.

Minione już Targi Grzewcze to kolejna inicjatywa Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia, która przyczynia się do ożywienie trzebińskiego Rynku, za co społecznikom skupionym w tej organizacji należą się wielkie brawa.

Tadeuszowi Adamczakowi – pomysłodawcy targów jak i członkom Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia gratuluję kolejnej pożytecznej dla lokalnej społeczności inicjatywy.

Robert Siwek – redaktor naczelny portalu wTrzebini.pl

email: kontakt@wtrzebini.pl

Na zdjęciu stoisko jednej z firm uczestniczących w Targach Grzewczych na trzebińskim Rynku, które zorganizowało Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij