Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Coś dla działkowców i miłośników ogrodów

Coś dla działkowców i miłośników ogrodów

Opublikowano:

Stowarzyszenie Rodzinny Ogród Działkowy Piaski w Trzebini zaprasza mieszkańców Trzebini i okolic na I Trzebińskie Targi Ogrodnicze.

Impreza odbędzie się w sobotę 27 sierpnia 2016 roku na terenie Rodzinnego Ogrodu Działkowego Piaski przy ulicy Kilińskiego 50 w Trzebini.

W programie przewidziano wystawę ptactwa ozdobnego, warsztaty zielarskie Zaginionej Wioski, prezentację produktów pszczelarskich, doradztwo ogrodnicze dla działkowców, warsztaty ogrodnicze dla dzieci oraz konkursy i zabawy dla najmłodszych.

W ramach targów będzie można nabyć między innymi: nasiona i cebule, rośliny ozdobne, drzewka i krzewy, podłoża dla grzybów, nawozy, środki ochrony roślin, meble ogrodowe, domki dla dzieci, dekoracje ogrodowe, wyroby rzemieślnicze, grille i kociołki na prażone, dekoracje ogrodowe, narzędzia do pielęgnacji ogrodów oraz produkty tradycyjne i regionalne.

Dodatkowe informacje na temat imprezy można zaleźć na stronie internetowej organizatora pod adresem: http://www.rodpiaski.pl

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij