Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Konkursy na dyrektorów placówek oświatowych

Konkursy na dyrektorów placówek oświatowych

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini ogłosił konkursy na stanowiska dyrektorów w czterech placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Trzebinia.

Pierwszy z konkursów dotyczy wyboru dyrektora Szkoły Podstawowej nr 3 im. Ignacego Łukasiewicza w Trzebini (Osiedle Trzebionka).

Ponadto ogłoszono konkurs na stanowiska dyrektorów w trzech gminnych przedszkolach. Dotyczą one Przedszkola Samorządowego nr 2 w Trzebini (przy ul. Ochronkowej 16) oraz Przedszkola Samorządowego w Bolęcinie i Przedszkola Samorządowego w Myślachowicach.

We wszystkich przypadkach oferty kandydatów na dyrektorów będą przyjmowane do poniedziałku 24 kwietnia 2017 roku w Trzebińskim Centrum Administracyjnym.

Z pełną treścią ogłoszeń o konkursach zainteresowane osoby mogą się zapoznać w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Trzebinia.

(RS)

Na zdjęciu Przedszkole Samorządowe nr 2 przy ulicy Ochronkowej w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij