Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Edukacja i kultura > Mistrzowie klas mundurowych z Sierszy

Mistrzowie klas mundurowych z Sierszy

Opublikowano:

W Krakowie odbyły się eliminacje do Ogólnopolskiego Turnieju Klas Mundurowych, w których świetnie zaprezentował się zespół Publicznego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Sierszy.

– Młodzież sprawdzała swoją wiedzę w teście, który obejmował wiadomości o służbach mundurowych, geografii, wiedzy o społeczeństwie i historii. Ponadto każdy uczestnik eliminacji musiał pokonać tor sprawnościowy – relacjonuje Danuta Bis z Publicznego Społecznego Liceum Ogólnokształcącego w Trzebini-Sierszy.

Czwórka licealistów z Sierszy: Klaudia Chodyńska, Karol Kulawik, Dawid Szkarłat i Daniel Ferenc zakwalifikowała się do ogólnopolskiego etapu turnieju, który wiosną zostanie przeprowadzony w Ostródzie na Mazurach.

Najlepszy zespół z zawodów ogólnopolskich będzie następnie reprezentował Polskę na ,,CADET WORLD CHAMPIONSHIP – 2016”. Redakcja portalu wTrzebini.pl życzy sierszańskim licealistom, by to właśnie oni reprezentowali na wspomnianej imprezie nasz kraj.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij