Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Skazani odpokutują winy w szkołach i przedszkolach

Skazani odpokutują winy w szkołach i przedszkolach

Opublikowano:

Zgodnie z decyzją burmistrza Trzebini osoby skazane będę w 2018 roku wykonywać prace społecznie-użyteczne w podległych Gminie Trzebinia przedszkolach oraz szkołach podstawowych.


– Burmistrz Trzebini wyznaczył wszystkie szkoły i przedszkola na terenie naszego miasta jako podmioty, gdzie w 2018 roku będzie wykonywana przez skazanych praca społecznie-użyteczna – poinformowała radnych podczas grudniowej sesji Grażyna Hrabia, przewodnicząca Rady Miasta Trzebini.

Potrzeby w zakresie organizacji prac społecznie-użytecznych w przyszłym roku dla skazanych na terenie Gminy Trzebinia władze Sądu Rejonowego w Chrzanowie określiły w piśmie przesłanym na ręce trzebińskich władz samorządowych w październiku bieżącego roku. Chodzi o 200 skazanych, z których na każdego przypada do przepracowania na cele społeczne po 180 godzin.

(RS)

Na zdjęciu Szkoła Podstawowa nr 4 w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij