Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Powołali komisję przyznającą stypendia

Powołali komisję przyznającą stypendia

Opublikowano:

Rada Miasta Trzebini podjęła uchwałę o wyznaczeniu radnych i ustaleniu składu komisji przyznającej stypendia dla szczególnie uzdolnionej młodzieży z Gminy Trzebinia.

Uchwałę w tej sprawie trzebińscy rajcy podjęli na sesji w dniu 27 czerwca 2019 roku.

Zgodnie z przyjętym dokumentem szefem wspomnianej komisji będzie przewodniczący Rady Miasta Trzebini – Waldemar Wszołek. Ponadto w skład komisji wejdzie przewodnicząca Komisji Edukacji i Kultury Rady Miasta Trzebini – Katarzyna Majewska oraz radni: Halina Henc, Piotr Szybalski i Robert Mendyk.

– W związku z wyborem nowej Rady Miasta Trzebini na kadencję 2018-2023 zaszła konieczność zmiany składu osobowego komisji przyznającej stypendia dla szczególnie uzdolnionej młodzieży z Gminy Trzebinia – czytamy w uzasadnieniu do uchwały.

Przypomnijmy, że wnioski o przyznanie stypendium Gminy Trzebinia dla uczniów za szczególne osiągnięcia w nauce, sporcie lub działalności artystycznej trzeba składać do 30 czerwca każdego roku. Następnie do 31 lipca są one rozpatrywane przez komisję. Z kolei uroczyste wręczenie decyzji o przyznaniu stypendium odbywa się z reguły na przełomie sierpnia i września.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij