Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Skorzystają z odnowionej sali gimnastycznej

Skorzystają z odnowionej sali gimnastycznej

Opublikowano:

W nowym roku szkolnym uczniowie uczęszczający do Szkoły Podstawowej nr 5 w Trzebini (Osiedle Siersza) będą korzystać z wyremontowanej małej sali gimnastycznej.

Po zakończych fiaskiem dwóch postępowaniach przetargowych na realizację remontu (w kwietniu – najtańsza oferta przekroczyła zaplanowaną na ten cel kwotę w budżecie i w maju – brak ofert) władze miasta postanowiły zlecić realizację robót z wolnej ręki spółce Altex z Piły Kościelckiej za kwotę ponad 97 tysięcy złotych.

Przypomnijmy, że zaplanowany zakres prac remontowych obejmuje: wymianę parkietu, montaż nowych grzejników wraz z osłonami, wymianę instalacji elektrycznej i opraw oświetleniowych oraz montaż nowych drabinek gimnastycznych i siatek ochronnych na okna.

Ponadto w ramach wspomnianego zadania przewidziano wymianę wyposażenia sali gimnastycznej w postaci sześciu ławek, dwóch tablic do koszykówki, skrzyni i kozła.

Robert Siwek

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij