Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Adamczyk pyta burmistrza o Mieszkanie Plus

Adamczyk pyta burmistrza o Mieszkanie Plus

Opublikowano:

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Trzebini (27.01.2017) padło zapytanie o realizację w naszej gminie rządowego programu „Mieszkanie Plus”, do którego trzebińskie władze samorządowe zdecydowały się przystąpić jesienią 2016 roku.

– Chciałem zapytać burmistrza na jakim etapie jest budowa mieszkań na Osiedlu ZWM w ramach rządowego programu „Mieszkanie Plus”? Słyszałem, że opóźniają się prace związane z przełożeniem napowietrznej linii energetycznej – zapytał Stefan Adamczyk, radny z Płok i zarazem przewodniczący Komisji Rozwoju Gospodarczego i Przedsiębiorczości Rady Miasta Trzebini.

– Chciałbym zaapelować, byśmy ten program potraktowali odpowiedzialnie i poważnie – dodał Stefan Adamczyk.

Na pytanie skierowane do burmistrza odpowiedziała jego zastępczyni – Krystyna Barbara Siemek.

– Na dzień dzisiejszy właściciel linii energetycznej ma już opracowaną dokumentację projektową oraz złożył wniosek o pozwolenie na budowę. Jest gwarancja, że w drugim kwartale bieżącego roku linia zostanie przełożona – poinformowała Krystyna Barbara Siemek.

– Linia ta nie przebiega bezpośrednio przez działki przeznaczone pod zabudowę mieszkaniową, ale w ich bezpośrednim sąsiedztwie, co komplikowałoby inwestycję. Dlatego jest to jedna z głównych spraw do załatwienia – dodała Krystyna Barbara Siemek.

Robert Siwek

 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij