Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Chcą wesprzeć dzieci i bezdomne zwierzęta

Chcą wesprzeć dzieci i bezdomne zwierzęta

Opublikowano:

We wtorek 13 grudnia 2016 roku trzebińska fundacja Szansa na Rozwój organizuje imprezę charytatywną, w ramach której przeprowadzona zostanie wielka zbiórka zabawek dla dzieci i karmy dla zwierząt.

Kolejna impreza charytatywna organizowana przez trzebińską fundację rozpocznie się o godzinie 16.00 w Restauracji Stary Młyn w Trzebini.

W programie przewidziano koncert Julii Biskup oraz występ duetu Konrad Ściebur & Maciek Nowak, który wykona utwory z repertuaru Sztywnego Pala Azji oraz kilka akustycznych aranżacji przebojów polskiego rocka z lat 80-tych.

Ponadto na uczestników imprezy będzie czekał grill, świąteczny kram i stoiska wystawowe partnerów tego wydarzenia.

– Uczestników imprezy prosimy o przyniesienie zabawek dla dzieci, w tym także używanych, które przekażemy do Powiatowego Ośrodka Wsparcia Dziecka i Rodziny w Chrzanowie oraz karmy dla zwierząt, którą dostarczymy do pobliskich schronisk dla bezdomnych i porzuconych czworonogów – zachęca Filip Lach, szef trzebińskiej Fundacji Szansa na Rozwój.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij