Niedziela, 21 lipca 2024 | Daniela, Dalidy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Jest decyzja w sprawie operetki w Młoszowej

Jest decyzja w sprawie operetki w Młoszowej

Opublikowano:

Dobra wiadomość dla miłośników plenerowych widowisk muzycznych organizowanych corocznie w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej nadeszła do nas z Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

W środę 8 czerwca 2016 roku władze katowickiej uczelni, do której należy obiekt w Młoszowej, zmieniły swoją wcześniejszą decyzję i wyraziły zgodę na organizację czerwcowego widowiska muzycznego.

– Po przeprowadzeniu wizji lokalnej z udziałem przedstawicieli władz Gminy Trzebinia oraz po wnikliwej analizie, wyraziliśmy zgodę na organizację spektaklu plenerowego „Noc w Wenecji” w dniu 24 czerwca bieżącego roku w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej. Na tę okoliczność zawarta została stosowna umowa najmu  – poinformował Jan Krzywolak, zastępca kanclerza Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach.

Przypomnijmy, że popularna operetka Johanna Straussa „Noc w Wenecji” w reżyserii Marcina Sławińskiego i w wykonaniu artystów Gliwickiego Teatru Muzycznego zostanie pokazana w Zespole Pałacowo-Parkowym w Młoszowej w piątek 24 czerwca 2016 roku o godzinie 20.00.

Gliwicki spektakl zachwyca muzyką i z pięknymi kostiumami, dlatego warto go zobaczyć.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij