Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Konsorcjum z Krakowa odbierze nasze śmieci

Konsorcjum z Krakowa odbierze nasze śmieci

Opublikowano:

Od 1 stycznia 2016 roku odbiorem śmieci od mieszkańców Gminy Trzebinia nie będą się już zajmowały Usługi Komunalne „Trzebinia”, jak miało to miejsce w poprzednich latach, ale konsorcjum trzech firm z Krakowa.


Ogłoszony jesienią przez Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie przetarg na odbieranie i wywóz odpadów komunalnych z terenu Gminy Trzebinia w okresie od 1 stycznia 2016 roku do 31 grudnia 2019 roku wygrało konsorcjum trzech krakowskich firm: AVR sp. z o.o. (lider) oraz Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKI i MIKI Recykling sp. z o.o. (partnerzy).

O realizację usługi na terenie Gminy Trzebinia ubiegały się aż cztery firmy. Obok wspomnianego konsorcjum swoje oferty złożyły także: Usługi Komunalne „Trzebinia” sp. z o. o., Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania sp. z o.o. w Jaworznie oraz „EKO” M.Golik, J.Konsek, A.Serwotka sp. j. z Rybnika.

W informacji o wynikach przetargu Związek Międzygminny „Gospodarka Komunalna” w Chrzanowie na swojej stronie internetowej nie podaje kwot, jakie za realizację usługi zaproponowały poszczególne firmy, a jedynie ocenę punktową złożonych ofert.

Umowę z nowym operatorem na wywóz odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości z terenu Gminy Trzebinia związek podpisał 18 grudnia 2015 roku. Harmonogramy wywozu są dostępne na stronie:

http://www.mzgk.chrzanow.pl/system-gospodarowania-odpadami-komunalnymi/harmonogramy-wywozu/trzebinia-2016

Ponadto maja być one dostępne w aplikacji mobilnej Wywozik-ZMGK.

Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij