Sobota, 16 grudnia 2017 | Albiny, Zdzisławy
Manufaktura_optyka
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Okradł market, a teraz grozi mu więzienie

Okradł market, a teraz grozi mu więzienie

Opublikowano:

W ostatnich dniach w jednym ze sklepów budowlanych w Trzebini skradziono szlifierkę. Jednak złodziej krótko cieszył się zdobytym w ten sposób narzędziem.

O kradzieży szlifierki kątowej o wartości ponad 500 złotych policjanci zostali poinformowani przez obsługę sklepu w dniu 1 czerwca 2017 roku.

W wyniku podjętych czynności stróże prawa ustalili sprawcę przestępstwa, którym okazał się 39 letni mieszkaniec pobliskiego Chrzanowa.

– Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnej izbie zatrzymań. Następnie przedstawiono mu zarzut kradzieży na szkodę marketu. Podejrzany przyznał się do zarzucanego mu czynu – mówi Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Za kradzież grozi do pięciu lat pozbawiania wolności.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Marlene_wtrzebini_B_368x180
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Minął rok od czasu, gdy Adam Adamczyk ponownie objął stanowisko burmistrza Trzebini. Jak oceniasz jego pracę na rzecz mieszkańców?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij