Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Po alkoholu wsiedli na motorowery

Po alkoholu wsiedli na motorowery

Opublikowano:

W ostatnich dniach na terenie Trzebini doszło do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych z udziałem motorowerzystów poruszajacych się pod wpływem alkoholu.

Pierwsze zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej z ulicą Kopalnianą w Trzebini, gdzie jadący motrowerem trzydziestokilkuletni mieszkaniec naszego miasta nie zatrzymał się na czerwonym świetle, w wyniku czego nie ustąpił pierwszeństwa prawidłowo jadącej samochodem mieszkance Libiąża, co skończyło się zderzeniem obu pojazdów i przewiezieniem motorowerzysty do szpitala.

– Kierujący motorowerem został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 0,31 promila. Natomiast kierująca samochodem była trzeźwa – poinformowała Iwona Szelichiewicz, rzeczniczka chrzanowskiej Policji.

Do kolejnego zdarzenia doszło w rejonie ulicy Stojałowskiego w Trzebini, gdzie kierujący motorowerem czterdziestokilkuletni mieszkaniec Chrzanowa, na drodze gruntowej poza drogą publiczną, z niewyjaśnionych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem, po czym upadł, doznając obrażeń, w efekcie czego został przewieziony do szpitala.

– Mężczyna został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu z wynikiem 1,8 promila – informuje Iwona Szelichiewicz.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij