Niedziela, 02 kwietnia 2023 | Franciszka, Władysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Policja poszukuje właścicieli rowerów

Policja poszukuje właścicieli rowerów

Opublikowano:

Chrzanowscy policjanci poszukują właścicieli rowerów, do kradzieży których doszło na przełomie lipca i sierpnia bieżącego roku na terenie Trzebini i Chrzanowa.

Wydział Dochodzeniowo-Śledczy Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży rowerów na terenie Chrzanowa i Trzebini.

– W toku postępowania przygotowawczego policjanci ustalili i zatrzymali 30-letniego mieszkańca Chrzanowa. Mężczyzna przyznał się do kilku kradzieży oraz podał, że na przełomie lipca i sierpnia 2015 roku dokonał kradzieży rowerów w Trzebini i Chrzanowie – informuje Robert Matyasik, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Do wspomnianych zdarzeń doszło w rejonie bloku nr 13A przy ul. Św. Stanisława w Trzebini (rower górski) oraz w rejonie parkingu przy ulicy Powstańców Styczniowych w Chrzanowie (również skradziony został rower górski).

– Fakt utraty rowerów w Trzebini i Chrzanowie nie został zgłoszony przez pokrzywdzonych. W związku z tym nasi policjanci poszukują właścicieli rowerów górskich – dodaje rzecznik Robert Matyasik.

Osoby, które utraciły rowery górskie w tym okresie na terenie Trzebini i Chrzanowa proszone są o zgłoszenie się do Komendy Powiatowej Policji Chrzanowie przy ulicy Jordana 7. Zainteresowane osoby mogą również kontaktować się telefonicznie z prowadzącą sprawę pod numerem telefonu (32) 62 46 236.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij