Sobota, 24 września 2022 | Gerarda, Teodora
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Rowerzysta z promilami znieważył policjantów

Rowerzysta z promilami znieważył policjantów

Opublikowano:

Do trzech lat pozbawienia wolności grozi rowerzyście, który poruszał się jednośladem w stanie nietrzeźwym, a podczas kontroli drogowej znieważył policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich.


Wspomniane zdarzenie miało miejsce 27 stycznia 2018 roku na ulicy ul. Krakowskiej w Młoszowej, gdzie policyjny patrol dokonał kontroli rowerzysty, którego tor jazdy budził wątpliwości co do jego trzeźwości.

Badanie na zawartość alkoholu u 48-letniego mieszkańca jednego z trzebińskich sołectw wykazało w wydychanym powietrzu prawie 2 promile tej substancji w organizmie.

– Rowerzysta w trakcie prowadzonych czynności znieważył policjantów i naruszył nietykalność cielesną jednego z nich – informuje Katarzyna Dąbkowska, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

– Za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza policji grozi do 3 lat pozbawienia wolności – dodaje Katarzyna Dąbkowska.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij