Niedziela, 02 kwietnia 2023 | Franciszka, Władysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Sukces możliwy również po pięćdziesiątce

Sukces możliwy również po pięćdziesiątce

Opublikowano:

Czy da się odnieść sukces zawodowy po pięćdziesiątym roku życia? Jedno jest pewne. Nigdy się tego nie dowiesz, jeśli nie spróbujesz.


Słyszałeś już, że rynek pracy otwiera się na pracownika. Wiesz, że nie brakuje ofert pracy. Mówiono Ci, że zatrudnienie można mieć dzisiaj od ręki. Chciałbyś też spróbować odnaleźć się na rynku pracy, lecz obawiasz się, że wiek może być przeszkodą?

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zaprasza osoby niepracujące w wieku 50 +. Doradcy Klienta informować będą, jak poruszać się po rynku pracy w nowych realiach i jak uzyskać wsparcie w zatrudnieniu.

Ponadto Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie oferuje wsparcie dla pracodawców zatrudniających osoby po pięćdziesiątym roku życia, a także dotacje na założenie działalności gospodarczej, dla tych osób w wieku 50 +, które widzą się we własnym biznesie.

Dla wszystkich niepracujących w wieku 50 +, którzy chcą podjąć zatrudnienie, Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie zorganizuje kolejne spotkanie informacyjne, które odbędzie się w poniedziałek 19 sierpnia 2019 roku o godzinie 9.00.

W sprawie wsparcia dla osób 50 + można kontaktować się także pod numerami telefonów wytypowanych doradców – tj: 32 75 33 832 oraz 32 75 33 844.

Nie trzeba być zarejestrowanym, by uzyskać informację!

(Źródło: PUP Chrzanów)

Na zdjęciu Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie. Fot.: Robert Siwek 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij