Wtorek, 28 listopadaa 2023 | Zdzisława, Lesława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Fakty i wydarzenia > Trzy nowe samochody dla trzebińskiej Policji

Trzy nowe samochody dla trzebińskiej Policji

Opublikowano:
Tagi: policja, trzebinia,

Wraz otwarciem nowego komisariatu mundurowi z naszego miasta zyskali trzy nowe samochody służbowe południowokoreańskiej marki „kia ceed”.


Nowe pojazdy to dwa radiowozy przeznaczone dla służb prewencji oraz jeden samochód nieoznakowany, który będzie wykorzystywany przez służby kryminalne.

Pojazdy do Trzebini przekazała Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie. Zostały one zakupione z funduszy Komendy Głównej Policji w Warszawie, a ich łączny koszt wyniósł blisko 115 tysięcy złotych.

– Te nowe samochody są po, by trzebińscy policjanci wyszli z pięknych murów nowego komisariatu i równie chętnie pełnili służbę na terenie miasta i gminy – zażartował podczas ich oficjalnego przekazania Mariusz Dąbek, Komendant Wojewódzki Policji w Krakowie.

Mamy nadzieję, że nowy tabor usprawni pracę trzebińskiej Policji i jednocześnie przełoży się na jeszcze większą skuteczność podejmowanych działań.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij