Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Most kolejowy w Sierszy wzbudza obawy

Most kolejowy w Sierszy wzbudza obawy

Opublikowano:

Niektórzy mieszkańcy Sierszy uważają, że wejście na nieczynny most kolejowy nad ulicą Grunwaldzką w centrum osiedla powinno być zagrodzone, by nie doszło tam do nieszczęśliwego wypadku.

W imieniu mieszkańców w tej sprawie Rada Osiedla Siersza zwróciła się w ostatnich dniach z oficjalnym pismem do władz Gminy Trzebinia, prosząc o porozumienie się z właścicielem nieczynnego mostu kolejowego nad ulicą Grunwaldzką w Sierszy w celu weryfikacji jego stanu technicznego oraz zabezpieczenia obiektu przed możliwością wejścia na niego przez osoby postronne wraz z ustawieniem tablic ostrzegawczych.

– Sprawa jest o tyle istotna i pilna, iż nieczynny most znajduje się w bliskim sąsiedztwie szkoły oraz bloku socjalnego, co sprawia, że niejednokrotnie w pobliżu przebywają i bawią się dzieci. Dlatego ważnym jest, by obiekt ten był odpowiednio zabezpieczony, aby nie doszło tam do niepotrzebnego nieszczęścia – argumentuje Tomasz Szyguła, nowy przewodniczący Rady Osiedla Siersza.

(RS)

Na zdjęciu nieczynny od lat most kolejowy nad ulicą Grunwaldzką w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij