Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Znaki ostrzegawcze ukryte w krzakach

Znaki ostrzegawcze ukryte w krzakach

Opublikowano:

Na ulicy Dworcowej w Trzebini znaki drogowe ostrzegające kierowców przed niebezpiecznym zakrętem oraz pieszymi poruszającymi się po skraju tej ulicy od pewnego czasu zostały niemal całkowicie przysłonięte przez gałęzie samosiejek rosnących przy drodze.

Wspomniane znaki ustawione są po prawej stronie ulicy Dworcowej, jadąc od strony byłych zakładów tłuszczowych w kierunku ronda przy dawnej Grevicie, tuż przed ostrym zakrętem w prawo, na którym już niejednokrotnie dochodziło do różnych zdarzeń drogowych. Obecnie z uwagi na znaczny rozrost samosiejek drzew w bezpośrednim sąsiedztwie drogi znaki te prawie w ogóle nie są widoczne dla kierowców.

Należy zauważyć, że przy niebezpiecznym zakręcie na ulicy Dworcowej nie ma chodnika dla pieszych, dlatego poruszają się oni zwykle skrajem jezdni. Tym samym niewidoczne znaki ostrzegające sprawiają, że w miejscu tym istnieje spore zagrożenie niebezpieczeństwem nie tylko dla ruchu samochodowego, ale i pieszego.

O sprawie poinformowała nas jedna z Czytelniczek portalu wTrzebini.pl, która pracując w jednej firm położonych w rejonie ulicy Dworcowej praktycznie codziennie przemierza pieszo niebezpieczny odcinek drogi. My zapytanie w tej sprawie postanowiliśmy skierować do władz miasta, a po uzyskaniu odpowiedzi powrócimy do tematu.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij