Poniedziałek, 20 majaa 2024 | Bazylego, Bernardyna
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 27 sesja Rady Miasta Trzebini

27 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W piątek 25 listopada 2016 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 27 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: opłaty targowej, zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2016, zmiany uchwały o przystąpieniu do sporządzenia zmiany miejscowego planu zagospodarowania obszaru Śródmieście-Centrum w Trzebini.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, przedstawienie informacji przedstawicieli Gminy Trzebinia z pracy w związkach i stowarzyszeniach, wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij