środa, 29 listopadaa 2023 | Błażeja, Saturnina
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > 41 sesja Rady Miasta Trzebini

41 sesja Rady Miasta Trzebini

Opublikowano:
Tagi: rada miasta, sesja,

W czwartek 28 grudnia 2017 roku o godzinie 9.00 w Dworze Zieleniewskich w Trzebini rozpocznie się 41 sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.


W pierwszej części sesji radni będą procedować nad uchwałą budżetową Gminy Trzebinia na rok 2018.

W kolejnej części obrad przewidziano rozpatrzenie projektów uchwał dotyczących między innymi: zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2017; określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji celowych dla inwestycji służących ochronie powietrza w ramach realizacji „Programu Ograniczenia Niskiej Emisji dla Gminy Trzebinia”; określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji celowej na zadanie z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej pod nazwą „Profilaktyka zdrowotna uczniów klas III szkół podstawowych z terenu Miasta i Gminy Trzebinia w 2018 roku”; ustalenia szczegółowych zasad odpłatności za pobyt w ośrodkach wsparcia i mieszkaniach chronionych.

Ponadto przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami; wystąpienia przewodniczących rad osiedlowych i sołtysów oraz zapytania i wolne wnioski.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia udziału w sesji. To doskonała okazja, by osobiście przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

Na zdjęciu Dwór Zieleniewskich w Trzebini. Fot.: Robert Siwek © 2017.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij