Sobota, 15 czerwca 2024 | Jolanty, Wita
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Burmistrz poszukuje radcy

Burmistrz poszukuje radcy

Opublikowano:

Burmistrz Trzebini – Jarosław Okoczuk ogłosił nabór na wolne stanowisko pracy radcy prawnego w trzebińskim magistracie.

Kandydaci ubiegający się o zatrudnienie na wspomnianym stanowisku winni między innymi: legitymować się wyższym wykształceniem prawniczym, posiadać uprawnienia do wykonywania zawodu radcy prawnego, dysponować minimum trzyletnim doświadczeniem w obsłudze prawnej administracji samorządowej oraz mieć nieposzlakowaną opinię.

Radca prawny zostanie zatrudniony na 1/2 etatu, a do jego obowiązków będzie należało między innymi: doradztwo prawne i bieżąca obsługa prawna Biura Rady Miasta Trzebini, opiniowanie projektów aktów prawnych pod względem formalno-prawnym, uczestniczenie w sesjach Rady Miasta Trzebini w celu zapewnienia ich prawidłowego przebiegu pod względem prawnym.

Szczegółowe wymagania i oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów wszyscy zainteresowani mogą znaleźć w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini (zakładka PRZETARGI, OGŁOSZENIA RÓŻNE, NABÓR NA STANOWISKA URZĘDNICZE).

Termin składania dokumentów aplikacyjnych został wyznaczony do 3 grudnia 2019 roku.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij