Niedziela, 14 kwietnia 2024 | Bereniki, Waleriana
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Czuwają, by drogi były przejezdne

Czuwają, by drogi były przejezdne

Opublikowano:

Od kilku tygodni w trzebińskim magistracie funkcjonuje powołany przez burmistrza Gminny Zespół Koordynacyjny ds. Akcji Zimowej.


Do zadań zespołu należy koordynacja całością Akcji Zima na terenie miasta i gminy Trzebinia oraz uzgadnianie planów działania poszczególnych administratorów dróg i przewoźników publicznych, koordynacja współdziałania poszczególnych jednostek odpowiedzialnych za przejezdność dróg i sprawność komunikacji i transportu oraz służb komunalnych, przygotowanie niezbędnych decyzji i koordynacja działań administracyjnych w razie powstania klęski żywiołowej.

Przewodniczącą zespołu jest Krystyna Barbara Siemek – zastępca burmistrza Trzebini, a zastępcą przewodniczącej Agnieszka Malczyk – naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa Urzędu Miasta w Trzebini.

Ponadto w skład zespołu jako jego członkowie wchodzą: Renata Wielonek – naczelnik Wydziału Rozwoju Gminy w Urzędzie Miasta w Trzebini, Krzysztof Świątek – naczelnik Wydziału Zarządzania Kryzysowego i Spraw Obronnych Urzędu Miasta w Trzebini oraz Jacek Woch – komendant Miejsko-Gminnego Związku OSP RP w Trzebini.

(RS)

Na zdjęciu jedna z dróg na Osiedlu Gaj podczas poprzedniej zimy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij