Sobota, 09 grudnia 2023 | Leokadii, Wiesławy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Czy ktoś kupi jednostkę wojskową w Bolęcinie?

Czy ktoś kupi jednostkę wojskową w Bolęcinie?

Opublikowano:

Już niebawem przekonamy się czy ktoś zechce kupić i zagospodarować teren oraz zabudowania po byłej jednostce wojskowej w Bolęcinie.

7 lutego 2017 roku w Starostwie Powiatowym w Chrzanowie odbędzie się bowiem drugi już przetarg na sprzedaż wspomnianej nieruchomości.

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość składa się z trzech działek o powierzchni 1,9817 ha. Jest ona niezagospodarowana, a większość znajdujących się niej budynków wymaga kapitalnego remontu. Cena wywoławcza za całość to 1.250.000 złotych.

Przypomnijmy, że poprzedni przetarg na sprzedaż nieruchomości odbył się 4 października 2016 roku. Cena wywoławcza wynosiła wtedy 1.400.000 złotych. Nikt wówczas nie skusił się jednak na kupno nieruchomości.

Wkrótce przekonamy się, czy tym razem znajdzie się zainteresowany inwestor, który zechce kupić i zagospodarować niszczejącą nieruchomość po byłej jednostce wojskowej w Bolęcinie.

Robert Siwek

Na zdjęciu fragment przeznaczonej na sprzedaż nieruchomości po byłej jednostce wojskowej w Bolęcinie. 

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij