Sobota, 13 lipca 2024 | Irwina, Margarety
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Dołożą do przebudowy drogi powiatowej

Dołożą do przebudowy drogi powiatowej

Opublikowano:

Ponad 318 tysięcy złotych pomocy finansowej w formie dotacji celowej Gmina Trzebinia przekaże w bieżącym roku Powiatowi Chrzanowskiemu na przebudowę drogi powiatowej – ulicy Płockiej w Myślachowicach.

Uchwałę w tej sprawie trzebińscy radni podjęli na sesji w dniu 31 maja 2016 roku na wniosek burmistrza Trzebini – Adama Adamczyka.

Przebudową objęty zostanie liczący około 1600 metrów odcinek drogi powiatowej – ulicy Płockiej od miejsca zakończenia jej modernizacji w roku 2015 (od strony Płok) do skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 791 w Myślachowicach.

Po przeprowadzonym postępowaniu przetargowym całkowita wartość tego zadania wyniesie ponad 637 tysięcy złotych.

– Dotacja będzie mogła być sfinansowana z oszczędności po przeprowadzonych przetargach na zadania inwestycyjne na drogach gminnych – poinformowała Renata Wielonek, naczelnik Wydziału Rozwoju Gminy Urzędu Miasta w Trzebini.

Realizacja wspomnianego zadania doprowadzi do zakończenia przebudowy połączenia komunikacyjnego łączącego Płoki i Myślachowice z drogą wojewódzką nr 791.

 

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij