środa, 27 września 2023 | Damiana, Amadeusza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Jest szansa na asfalt przy Jana III Sobieskiego

Jest szansa na asfalt przy Jana III Sobieskiego

Opublikowano:

Pełniący obowiązki burmistrza Trzebini – Grzegorz Żuradzki ogłosił przetarg na realizację I etapu przebudowy ulicy Jana III Sobieskiego na terenie Osiedla Siersza.

Planowany do wykonania jeszcze w bieżącym roku zakres robót obejmie przebudowę ciągu głównego ulicy Jana III Sobieskiego o długości 225 metrów w rejonie Szkoły Podstawowej nr 5 w Sierszy oraz dwóch sięgaczy o długości 30 i 93 metrów.

Zakres robót obejmuje między innymi: przebudowę odwodnienia, sieci elektroenergetycznej i zjazdów do posesji, wykonanie podbudowy jezdni, budowę zatoki postojowej, zabudowę krawężników i obrzeży, wykonanie nawierzchni asfaltowej, utwardzenie poboczy za pomocą kruszywa oraz oznakowanie poziome i pionowe przebudowanej części drogi.

Firmy zainteresowane realizacją zadania mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 15 listopada 2018 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Planuje się, że zakończenie I etapu przebudowy ulicy Jana III Sobieskiego w Sierszy nastąpi w połowie grudnia 2018 roku. By tak stało, to wcześniej trzeba rozstrzygnąć ogłoszony przetarg ze skutkiem pozytywnym i wyłonić wykonawcę inwestycji, co wcale nie jest pewne, gdyż w ostatnim czasie na lokalnym rynku zaczyna brakować firm zainteresowanych realizacją prac drogowych i budowlanych.

(RS)

Na zdjęciu przeznaczona do przebudowy część ulicy Jana III Sobieskiego w rejonie Szkoły Podstawowej nr 5 w Sierszy. Fot.: Robert Siwek ©  2018.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij