Niedziela, 21 kwietnia 2024 | Anzelma, Bartosza
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Kto zadba o gminną zieleń?

Kto zadba o gminną zieleń?

Opublikowano:

Trzebińskie władze samorządowe ogłosiły przetarg na utrzymanie w 2019 roku terenów zieleni miejskiej w Gminie Trzebinia.

Utrzymaniem objęte zostaną gminne tereny zielone znajdujące się zarówno na obszarze miasta jak i w trzebińskich sołectwach. Tereny te zostały pogrupowane na siedem odrębnych sektorów. W porównaniu z rokiem ubiegłym nowym sektorem są tereny ośrodków rekreacyjnych Balaton i Chechło.

Zakres prac obejmie między innymi: koszenie trawników; grabienie liści; sadzenie i pielęgnację roślin jednorocznych; cięcia drzew, krzewów i żywopłotów; wywóz skoszonej trawy, liści i gałęzi.

Firmy zainteresowane realizacją prac mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 6 marca 2019 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Po rozstrzygnięciu przetargu dowiemy się kto w 2019 roku zadba o gminną zieleń.

(RS)

Na zdjęciu fragment gminnego parku w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij