Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Miejscowa spółka zadba o place targowe

Miejscowa spółka zadba o place targowe

Opublikowano:

Aż pięć firm złożyło oferty na ogłoszony przez Urząd Miasta w Trzebini przetarg na administrowanie i utrzymanie czystości na trzebińskich placach targowych.

Najtańszą ofertę przedstawiła spółka TPC z Trzebini, która zobowiązała się do realizacji tego zadania do końca 2017 roku za kwotę 99.630 złotych. I to właśnie tę ofertę gmina wybrała jako najkorzystniejszą.

Najdroższe oferty złożyły krakowskie firmy, które tworzą znane mieszkańcom Trzebini konsorcjum odpowiadające w naszej gminie za wywóz odpadów komunalnych. I tak Przedsiębiorstwo Wielobranżowe MIKI zażądało za realizację usługi aż 170.000 złotych, a spółka AVR (odpowiadająca u nas także za odśnieżnie dróg) zażyczyła sobie 166.603 złote.

Ponadto wpłynęły jeszcze dwie oferty. F.T.U.H. ALLECH z Alwerni opiewająca na kwotę 152.028 złotych oraz Przedsiębiorstwa Budowlanego ALTEX z Piły Kościeleckiej, które zaproponowało realizację zadania za 142.065 złotych.

Do obowiązków firmy, która wygrała przetarg należeć będzie między innymi: sprawowanie nadzoru nad działalnością handlowców, przyjmowanie wniosków o rezerwację miejsc na placach targowych, sprzątanie placów i wywożenie nieczystości po każdym dniu handlu, odśnieżanie placów w okresie zimowym oraz bieżące utrzymanie i udostępnianie handlowcom szaletów na placu targowym przy ul. Młoszowskiej w Trzebini.

Przypomnijmy, że oprócz wspomnianego głównego placu targowego przy ulicy Młoszowskiej w Trzebini gmina posiada jeszcze plac targowy na Osiedlu Gaj oraz czynny wyłącznie w środy plac targowy przy ulicy Ochronkowej w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij