Piątek, 19 kwietnia 2024 | Adolfa, Tymona
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > O zagospodarowaniu przestrzennym i budżecie

O zagospodarowaniu przestrzennym i budżecie

Opublikowano:

W czwartek 19 grudnia 2019 roku w sali narad Urzędu Miasta w Trzebini przy ulicy Narutowicza 10 (III piętro) odbędzie się XV oraz XVI sesja zwyczajna Rady Miasta Trzebini.

W porządku obrad XV sesji, która rozpocznie się o godzinie 9:00 przewidziano między innymi rozpatrzenie projektów uchwał w sprawach: pomocy finansowej dla Województwa Małopolskiego; zmian w uchwale budżetowej Gminy Trzebinia na rok 2019; przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ulicy Krakowskiej i ulicy Trzebińskiej w Bolęcinie; uchylenia uchwały w sprawie przystąpienia do sporządzenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w korytarzu lokalizacji rurociągu paliwowego Boronów-Trzebinia w obszarze Gminy Trzebinia; wieloletniego programu gospodarowania mieszkaniowym zasobem Gminy Trzebinia na lata 2020-2025.

Oprócz tego przewidziano między innymi: rozpatrzenie sprawozdania z działalności burmistrza za okres między sesjami, sprawy bieżące i wniesione oraz zapytania i wolne wnioski.

Z kolei w porządku obrad XVI sesji, której rozpoczęcie zaplanowano o godzinie 12:00 przewidziano rozpatrzenie, dyskusję oraz głosowanie nad uchwałą budżetową Gminy Trzebinia na 2020 rok.

Zachęcamy mieszkańców Gminy Trzebinia do wzięcia osobistego udziału w sesji. To doskonała okazja, by przekonać się, jakie działania podejmują radni dla dobra zarówno swoich wyborców jak i całej gminy.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij