Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Paweł Jasic będzie nas reprezentował w ZKKM

Paweł Jasic będzie nas reprezentował w ZKKM

Opublikowano:

Rada Miasta Trzebini wyznaczyła radnego Pawła Jasica jako dodatkowego przedstawiciela Gminy Trzebinia do Zgromadzenia Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie.

Uchwałę w tej sprawie rajcy podjęli na sesji w dniu 26 września 2019 roku.

W związku z niedawną zmianą statutu Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie każda z gmin wchodzących w skład związku będzie mieć nie jednego, ale po dwóch przedstawicieli.

Radny Marek Harwes zaproponował, by fukcję dodatkowego przedstawiciela gminy w ZKKM powierzyć Pawłowi Jasiciowi. Z kolei radny Marian Kokoszka zgłosił na wspomnianą funkcję kandydaturę Haliny Henc.

W przeprowadzonym głosowaniu kandydaturę Pawła Jasica poparło aż 14 z 20 obecnych na sesji radnych i to właśnie on będzie nas reprezentował jako dodatkowy przedstawiciel do Zgromadzenia Związku Komunalnego „Komunikacja Międzygminna” w Chrzanowie.

– Bardzo dziękuję za okazane mi zaufanie i obiecuję, że będę godnie wywiązywał się z powierzonych mi obowiązków – powiedział po wyborze radny Paweł Jasic.

Robert Siwek

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij