Wtorek, 06 grudnia 2022 | Mikołaja, Jaremy
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Podyskutują o profilaktyce i kolejkach do specjalisty

Podyskutują o profilaktyce i kolejkach do specjalisty

Opublikowano:

Stowarzyszenie Wspólna Trzebinia zaprasza mieszkańców Trzebini i okolic na spotkanie oraz dyskusję z Waldemarem Stylo – nowym dyrektorem Szpitala Powiatowego w Chrzanowie.

Tematem spotkania będą programy profilaktyczne realizowane przez Szpital Powiatowy w Chrzanowie oraz bulwersujący wielu pacjentów długi czas oczekiwania na porady u szpitalnych specjalistów.

Spotkanie i dyskusja będzie miała miejsce w czwartek 17 listopada 2016 roku w Dworze Zieleniewskich przy ulicy Piłsudskiego 47 a w Trzebini. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Pytania związane z tematami dyskusji można przesyłać pocztą elektroniczną do dnia 13 listopada 2016 roku na adres organizatora: debata@wspolnatrzebinia.pl

– Zachęcam do udziału w spotkaniu, bo warto wiedzieć z jakich programów profilaktycznych możemy skorzystać w szpitalu oraz co możemy wspólnie zrobić, by skrócić czas oczekiwania na porady u szpitalnych lekarzy specjalistów – mówi Tadeusz Adamczak, prezes Stowarzyszenia Wspólna Trzebinia.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij