Piątek, 27 stycznia 2023 | Angeliki, Przybysława
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Poprosił o załatanie dziur w parkingu

Poprosił o załatanie dziur w parkingu

Opublikowano:

Nierówna i w wielu miejscach dziurawa nawierzchnia parkingu przed trzebińskim dworcem PKP utrudnia życie korzystającym z placu kierowcom, a jednocześnie nie przynosi naszemu miastu chluby.


Na problem po raz kolejny zwrócił uwagę zwrócił uwagę Paweł Jasic – przewodniczący Rady Osiedla Salwator i jednocześnie gminny radny.

– Już kiedyś prosiłem o załatanie dziur w parkingu naprzeciwko dworca kolejowego w Trzebini, ale nie zostało to do tej pory zrobione, dlatego chciałem ponowić tę prośbę – zwrócił się do burmistrza Trzebini Paweł Jasic podczas grudniowej sesji Rady Miasta Trzebini.

– Może warto zobowiązać do wykonania tego zadania firmę remontującą w ostatnich miesiącach ulicę Dworcową, która korzystała z tego parkingu i składowała na nim różne materiały budowlane – dodał Paweł Jasic.

Warto zaznaczyć, że w dni powszednie z parkingu korzysta naprawdę wielu kierowców, zarówno z Trzebini jak i z ościennych gmin.

(RS)

Na zdjęciu parking przez dworcem kolejowym w Trzebini.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij