Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Przebudują Parkową i poszerzą Końcową

Przebudują Parkową i poszerzą Końcową

Opublikowano:

Do końca czerwca 2019 roku ma zostać przebudowany najbardziej zniszczony odcinek ulicy Parkowej na terenie Osiedla Centrum oraz fragment ulicy Końcowej na Trzebionce.

Przebudowa ulicy Parkowej obejmie odcinek od skrzyżowania z ulicą Spokojną (dawniej Nowotki) do posesji nr 35. Zakres robót przewiduje między innymi: wykonanie nowych warstw konstrukcyjnych drogi, przebudowę istniejących zjazdów, wykonanie nowej nawierzchni asfaltowej i umocnienie poboczy.

Z kolei przebudowa ulicy Końcowej obejmie jej niewielki fragment od skrzyżowania z ulicą Rafineryjną (dawniej Kruczkowskiego) do pierwszego wjazdu na teren parkingu przy krytej pływalni MZN. W tym przypadku najważniejsze prace budowlane obejmą poszerzenie jezdni o ponad 1,5 metra oraz wykonanie jednostronnego chodnika dla pieszych z kostki brukowej.

Realizacją prac na zlecenie Gminy Trzebinia zajmie się wyłonione w postępowaniu przetargowym Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Eksportowe WIKOS z Olszyn w Gminie Babice. Koszt obu zadań wyniesie blisko 650 tysięcy złotych brutto.

(RS)

Na zdjęciu Kryta Pływalnia MZN w Trzebini. Dzięki przebudowie wąskiego fragmentu ulicy Końcowej zmotoryzowani będą mogli wygodniej dojechać na basen jak i z niego wyjechać. Fot.: Robert Siwek © 2016.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij