Poniedziałek, 24 czerwca 2024 | Jana, Danuty
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Samorząd i biznes > Radni wybrali ławników sądowych

Radni wybrali ławników sądowych

Opublikowano:

Podczas sesji w dniu 25 września 2015 roku Rada Miasta Trzebini wybrała ławników sądowych na kadencję 2016 – 2019 do Sądu Okręgowego w Krakowie oraz Sądu Rejonowego w Chrzanowie.

Do Wydziału III Karnego Sądu Okręgowego w Krakowie wybrana została Małgorzata Kapcia z Trzebini, która uzyskała poparcie 18 radnych. Natomiast do Wydziału VI Karnego Sądu Okręgowego w Krakowie nie wybrano ławników z powodu braku kandydatów.

Do Wydziału XI Cywilno-Rodzinnego Sądu Okręgowego w Krakowie wybrano: Danutę Kaczmarczyk z Trzebini (18 głosów) oraz Bożenę Zając-Bury z Trzebini (16 głosów).

Z kolei do Wydziału III Rodzinnego Sądu Rejonowego w Chrzanowie wybrani zostali: Agnieszka Antoń z Bolęcina (15 głosów), Regina Jankowska z Karniowic (18 głosów), Janusz Kuciel z Trzebini (18 głosów), Halina Kuśnierz z Trzebini (18 głosów), Nina Noworyta z Czyżówki (18 głosów), Dorota Starzycka z Dulowej (18 głosów) oraz Krystyna Wojtas z Trzebini (18 głosów).

Natomiast do Wydziału IV Pracy Sądu Rejonowego w Chrzanowie wybrano: Grzegorza Engelhardta z Lgoty (18 głosów), Ewę Mendelę z Trzebini (18 głosów) oraz Arkadiusza Pypłacza z Młoszowej (18 głosów).

Tekst i zdjęcie: Robert SIWEK

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij