Niedziela, 19 majaa 2024 | Iwa, Piotra
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Szukają chętnych do łatania dziur w drogach

Szukają chętnych do łatania dziur w drogach

Opublikowano:

Gmina Trzebinia ogłosiła przetarg na bieżące utrzymanie w 2018 roku dróg gminnych w zakresie napraw cząstkowych nawierzchni bitumicznych, czyli na łatanie dziur w asfaltowych jezdniach.


Według przyjętych szacunków w 2018 roku trzeba będzie wykonać na drogach gminnych naprawy jezdni na powierzchni wynoszącej około 2300 metrów kwadratowych.

– Wykonawca składający ofertę musi bezwzględnie dysponować mocami przerobowymi dla równoczesnej realizacji zadania na terenie miasta i w sołectwach, czyli dysponować dwoma brygadami osób i sprzętem zapewniającym bieżącą realizację zadań – czytamy w ogłoszeniu o przetargu.

Firmy zainteresowane realizacją zadania mogą składać swoje oferty w trzebińskim magistracie do 15 lutego 2018 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

Przypomnijmy, że w poprzednim roku w przetargu na realizację wspomnianego zadania wzięły udział trzy firmy pochodzące z Bytomia, Krakowa i Olkusza. Natomiast najkorzystniejszą (najtańszą ofertę – 147.513 zł) złożyła firma Krymex z Bytomia i to ona na zlecenie gminy odpowiadała wówczas za łatanie dziur w gminnych drogach.

(RS)

Na zdjęciu jedna z pozimowych dziur z lat poprzednich w drodze gminnej – ulicy 22 Stycznia 1863 roku w Sierszy.

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij