Wtorek, 25 czerwca 2024 | Łucji, Wilhelma
Jesteś tutaj: wTrzebini.pl > Szukają firmy do opróżniania koszy na śmieci

Szukają firmy do opróżniania koszy na śmieci

Opublikowano:

Urząd Miasta w Trzebini ogłosił przetarg na opróżnianie koszy ulicznych znajdujących się zarówno w mieście jak i w sołectwach.

Usługa ma polegać na opróżnianiu aż 365 koszy na śmieci, z których 217 znajduje się na terenie miasta, a 148 w trzebińskich sołectwach.

Kosze uliczne maja być opróżniane według potrzeb. W sołectwach Czyżówka, Myślachowice, Płoki i Lgota raz w tygodniu. Na terenie osiedli: Gaj, Energetyków, Siersza, Krze, Górka, Trzebionka, Wodna, Piaski, Salwator, ZWM i Krakowska dwa razy w tygodniu. Natomiast w ścisłym centrum miasta trzy razy w tygodniu.

Usługa ma być realizowana w okresie od 1 marca do 31 grudnia 2017 roku.

Firmy, które zechcą wziąć udział w przetargu muszą między innymi posiadać minimum dwie osoby do realizacji tego zadania oraz samochód dostawczy o nośności do 3,5 tony.

Zainteresowani mogą składać oferty przetargowe w trzebińskim magistracie do 11 stycznia 2017 roku. Pełna treść ogłoszenia o przetargu jest dostępna w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta w Trzebini.

(RS)

drukuj

Pogoda w Trzebini

PZU Agent
Zamów reklamę 368x180

Ostatnie komentarze

Zamów reklamę 368x180

Waszym zdaniem

Jak oceniasz ofertę kulturalną Gminy Trzebinia?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180
Zamów reklamę 368x180

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij